athomgear.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
připojte zářivkové svítidlo
Blog
Rande na kole

Rande na kole

Seznamka: muž, 48 let, Na kole, Zlín, Hledám někoho na výlety na kole. Rande na kole 70 let. Jsem aktivní. Mé zájmy jsou hudba /hraji na saxofon,klarinet a momentálně. Chystám se na kolo do Srbské Lužice (u Bautzenu) nejlépe v pátek 26.07 koupání v písákách rovinatý terén.Jedu sám proto kdyby se některá slečna či paní.

Stránka uživatele KoLu na Žena, Věk rande na kole let. Kolo a cyklistika : Sport : Seznamka - je jedinečná seznamka zaměřená na výběr partnera podle zadaných kritérií.

Seznamka: muž, 40 let, Na kole, Kladno, Ahoj, našla by se nějaká holka a výlety na kole v okolí? Seznamka: muž, 38 let, Na kole, Praha, Milou slečnu z Prahy a okolí na hory, cestování, turistiku, kolo, běžky, kino, plavání, badminton atd. Seznamka: muž, 46 let, Na kole, Prostějov, Hledám pohodovou sympatickou ?? Pokud je ti mezi 60-70 lety tak se ozvi, můžeme nejdříve zajít na kávu a seznámit se. Ahoj, hledám sympatického parťáka nebo parťačku na společné vyjížďky na kole, případně na běhání nebo třeba squash :) Ani jedno nedělám nějak vrcholově. Seznamka: muž, 22 let, Na kole, Šumperk, Ahoj, někdo na výlety na kole?

Rande na kole

Seznamka: muž, 55 let, Na kole, Jihlava, Hledám příjemnou dámskou dánsko zdarma datování v létě na projížďky na kole,třeba i v týdnu,po Vysočině nebo. Seznamka: muž, 38 let, Na kole, Brno, Ahoj, chceš strávit příští víkend v přírodě nebo u vody, s batohem nebo na kole?

Seznamka: muž, 65 let, Na kole, Praha, Kam spolu vyrazíme, rande na kole bych do Alp. Přítelkyně po několika rande na kole kilometrech tak nějak 8-o. Seznamka: muž, 57 let, Na kole, Děčín, Hledám parťačku na týdenní cykloturistiku a výlety autem na hrady,zámky v srpnu 2019 v okolí Třeboně.

Seznamka: muž, 41 let, Na kole, Praha, Najde se tu holka, ktera misto psani radsi nekam vyrazi?

Seznamka: muž, 46 let, Na kole, Praha, V neděli trasa Praha - Sadska jezero já muž 45 let 178/90. Hledám slušného kamaráda na výlety na kole,nejlépe z Prahy.

Rande na kole

Seznamka: muž, 37 let, Na kole, Praha, Ahoj všem osamělým duším, hledáme nové parťačky /parťáky z Prahy a okolí na společné vyjížďky a a. Seznamka: muž, 46 let, Na kole, Praha, Výlet na kole Praha -Konětupy jezero s 45 letym. Ahoj, hledám ženu (25-40) pro vzájemnou motivaci zvednout se z gauče a vyrazit na různé výlety na kole v okolí Prahy. Seznamka: muž, 54 let, Na kole, Praha, Na kole POHODOVĚ. Na kolo : Pojďme. : Seznamka - je jedinečná seznamka zaměřená na výběr partnera podle zadaných kritérií.

Seznamka: žena, 44 let, Na kole, Pardubice, Ahoj hledám řidiče na mé dvojkolo, je mě 41 špatně vidím a proto hledám ženu nebo muže na. Nejen na výlety, pěšky i na kole, ale i pro vše co je život. Seznamka: rande na kole, 44 let, Na kole, Brno, Rád bych touto cestou našel spolucestovatelku a kamarádku v jedné osobě, na cyklovýlety rande na kole výlety.

Seznamka: muž, 39 let, Na kole, České Budějovice, Ahoj, nenajde se tu společnice na cyklovýšlapy kolem města? Seznamka: muž, 44 let, Na kole, Ostrava, Partačka na kolo.

Rande na kole

Seznamka: muž, 42 let, Na kole, Praha, Ve čtvrtek do hospody na jedno? Společně na kole pohodově. Cílem je dát dohromady menší partu přátel, kterou spojuje společný zájem - cykloturistika. Chceš se seznámit s partnerem podle.

Rande na kole

Horské kolo, trasy 50-70km, někdy i dál. Seznamka: žena, 48 let, Na kole, Praha, Ahoj! Ahoj hledám cykloparťačku libovolného věku podobného postižení cyklistikou, kterou okouzlila nejen dřina cestování na kole potěžku, ale i volnost a. Na kole : Společné cestování : Seznamka - je jedinečná seznamka zaměřená na výběr partnera podle zadaných kritérií. Date A Cyclist je sázkou na jistotu při hledání cyklistických partnerů a domlouvání rande na kole.

Rande na kole

Mé přání je dát dohromady partu přátel, které spojuje společný zájem. Hledám romantického může,co má rád častováni, výlety,kolo a vše co k životu patří.žít a ne jen. Město Hradec Králové. Hledá muže pro : rande na kole vztah, | Zdravím všechny pohodové vesel. Ať už hledáš lásku nebo parťáka na vyjížďky, tato stránka je. Seznamka: muž, 48 let, Rande na kole kole, Pardubice, Hledam partačku na kolo. Seznamka: muž, 41 let, Na kole, Praha, Ahoj, hledám ženu (25-40) pro vzájemnou motivaci zvednout se z gauče a vyrazit na různé výlety na.

Rande na kole

Seznamka: muž, 66 let, Na kole, Praha, Najdu ženu, nekuřačku s normální váhou. Seznamka: muž, 39 let, Na kole, Kadaň, Hledám někoho normálního na pokec a pokud tě baví výlety, příroda, cyklistika nebo i společnost. Ahoj, hledám partnerku na občasné projížďky na kole v okolí Znojma.

Jular

Seznamka: muž, 68 let, Na kole, Chrudim, Je mi 68 let hledám parťáky přibližného věku od Chrudimi,kteří rádi často jezdí na kole a nebojí se.